O nas


Costa Activa jest ekspertem w dziedzinie sprzedaży i wynajmu hiszpańskich nieruchomości na rynku międzynarodowym. Apartamenty, które prezentujemy na naszej stronie internetowej pochodzą od deweloperów, osób prywatnych, instytucji finansowych, funduszy inwestycyjnych itd.


Jeśli poszukujesz nowego apartamentu, willi z widokiem na morze lub fantastycznej nieruchomości z funduszu bankowego, to nasza oferta jest stworzona wprost dla Ciebie! Dysponujemy nieruchomościami trafiającymi w każdy gust i budżet.

Costa Activa


Integralność, profesjonalizm i doświadczenie.

Uznana i ciesząca się zaufaniem marka

Na rynku od 2007 roku

Wyjątkowa obsługa klienta

Punkt odniesienia na rynku nieruchomości

Bardzo dobre wyniki sprzedaży

Międzynarodowy zespół marketingowy

Przewidywanie cykli rynkowych

Wpływowi liderzy na rynku

Historia firmy


Nasz zespół, wraz z rozległą siecią współpracowników Costa Activa w różnych krajach, odpowiada za zarządzanie aktywami, a także dba o skuteczną sprzedaż w krótkim czasie oferowanych nieruchomości.

Świadczymy nasze usługi na rzecz deweloperów, funduszy inwestycyjnych, spółek kapitałowych oraz podmiotów finansowych lub „servicers”. Zarządzamy całym cyklem sprzedaży, od wsparcia w konfiguracji produktu, poprzez przedsprzedaż, skuteczne uruchomienie sprzedaży, aż po dostarczenie lokali mieszkalnych. Nasze doświadczenie pozwala skrócić cykl sprzedażowy i zapewnić skuteczną realizację projektu.

Europejska sieć agencji współpracujących z Costa Activa specjalizuje się w sprzedaży nadmorskich nieruchomości klientom, którzy szukają drugiego miejsca zamieszkania i/lub chcą zainwestować w nieruchomości.
Obecnie zarządzamy komercjalizacją kilku ekskluzywnych projektów mieszkaniowych w różnych częściach wybrzeża Morza Śródziemnego.

Nasz zespół


Zespół Costa Activa to profesjonaliści trzynastu różnych narodowości i ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości w strategicznych lokalizacjach na wybrzeżu Morza Śródziemnego.

Małgorzata Kiewel
Kierownik Sprzedaży Polska

Małgorzata Kiewel

Jej pracę cechuje wielozadaniowość i śmiałość w działaniu, energia, uśmiech i pracowitość. Otwartość na nowe wyzwania to dla niej codzienność, cały czas poszerza swoje horyzonty i nieustannie dąży do zrealizowania wyznaczonych celów. Dzięki swojemu twórczemu i kreatywnemu podejściu szybko i elastycznie dostosowuje się do sytuacji, w której się znajduje, zawsze daje z siebie 100% i w związku z tym potrafi sprostać najwyższym wymaganiom. Prywatnie jest pasjonatką rozwoju osobistego. Uwielbia tańczyć i spędzać czas wolny aktywnie, głównie na siłowni - tam ładuje swoje baterie.

Augustín Ramirez
Właściciel

Augustín Ramirez

Partner i założyciel Costa Activa. Studiował prawo i ekonomię na uniwersytetach w Chile, USA i Europie. Jest doktorem prawa na Uniwersytecie Complutense w Madrycie. Jego kariera prawnicza związana była z pracą w biurze obrońcy rządu (Chile).

Sektor nieruchomości był zawsze po stronie Augustina i w 2007 roku wraz ze swoimi partnerami biznesowymi stworzył Costa Activa.

Natura jest dla niego czymś więcej niż tylko otoczeniem - to jego schronienie, gdzie odnajduje spokój i równowagę. Na szczęście Costa Blanca to mnóstwo fascynujących zakątków do odkrycia.

Proces budowania przez niego zespołu jest głęboko przemyślany. Zatrudniając agentów stawia na jakość, doświadczenie i profesjonalizm, bo wierzy, że tylko wtedy zapewni Klientom poziom obsługi, jakiego potrzebują.

Sebastián Foglia
Właściciel

Sebastián Foglia

Mąż Veroniki i ojciec Bianki, Juliety i Matteo, absolwent ekonomii i stosunków międzynarodowych (Universidad de Belgrano - Sacramento State University, Kalifornia) oraz magister zarządzania biznesem (Carlos III, Madryt) Dużo się uczyłem, ale nigdy nie zrobiłem czegoś tak pięknego jak przejażdżka po Camino de Santiago na rowerze górskim z przyjaciółmi od lasu Irati do Santiago de Compostela. Co tydzień lubię spędzac czas nad morzem oraz chodzę na zajęcia pływania Matteo. Bylem specjalistą do spraw komunikacji i marketingu, nauczycielem w szkole podstawowej i od 20 lat jestem agentem nieruchomości. Obecnie jestem dyrektorem i partnerem Costa Activa i poświęcam swój czas na tworzenie i wspieranie niezwykłego zespołu, który pracuje tak, aby nasi klienci, doświadczeni agenci nieruchomości, inwestorzy i partnerzy biznesowi, znaleźli w naszej firmie najbardziej zaufanego partnera do kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Nie boi się wyzwań, to wyzwania boją się jego. Praca jest jego pasją, uwielbia to co robi i pokazuje to na każdym kroku. Ceni sobie fakt, że ciągle jest… w biegu 🙂

Ramón Fernández
Właściciel

Ramón Fernández

Ramón jest partnerem założycielem Costa Activa. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Wcześniej pracował dla znanych marek takich jak BMW, INDITEX, MOVISTAR oraz był starszym konsultantem ds. strategii w PwC.
Uzyskał dyplom z biotechnologii na Uniwersytecie w Alicante, tytuł MBA w Madryckim Instituto de Empresa (IE) oraz tytuł magistra w dziedzinie sztucznej inteligencji na IIA.

Ojciec 2 dzieci, miłośnik przyrody, lubi górskie wędrówki, a gdy czas na to pozwala, uprawia kolarstwo szosowe. Obecnie buduje zespół agentów do zadań specjalnych i dąży do tego, by w jego zespole znajdowali się najlepsi specjaliści w branży nieruchomości na rynku.

Robert Bisquert
Kierownik sprzedaży Hiszpania

Robert Bisquert

Robert pracuje w siedzibie głównej Costa Activa w Benidorm w dziale sprzedaży.

Jego doświadczenie w różnych obszarach branży nieruchomości sięga 2006 roku, a pracował w agencjach nieruchomości, takich jak sieć franczyzowa Don Piso i deweloperzy tacy jak Taylor Wimpey, Sonneil i Grupo Mahersol.

Jest fanatykiem muzyki rockowej i uwielbia grać na gitarze, a także jeździć na motocyklach i rowerze. Zawsze postara się pomóc i znaleźć rozwiązanie, nawet w najbardziej skomplikowanej sytuacji. W byciu agentem nieruchomości najbardziej ceni sobie pracę z ludźmi oraz świadomość, że bierze odpowiedzialność za istotną część, a niejednokrotnie za cały dorobek życia swoich Klientów.

Pilar Martínez
Kierownik Wynajmu apartamentów Hiszpania

Pilar Martínez

Absolwent zarządzania turystyką i magistra zarządzania hotelem z 10-letnim doświadczeniem w branży hotelarsko-gastronomicznej. Pilar zawsze stara się zapewnić jak najlepsze doświadczenia swoim klientom, zarówno właścicielom, jak i najemcom.

Pilar jest osobą bardzo obeznaną, smakoszką i uwielbia odwiedzać piękne miejsca.
Jest ceniona przez współpracowników za fachową wiedzę i nieodłączny szeroki uśmiech.

Chcesz kupić nieruchomość w Hiszpanii?


Nasz doświadczony zespół sprawi, że cały proces zakupu przebiegnie sprawnie i bez stresu. Jesteśmy z Tobą na każdym kroku, od wyboru nieruchomości aż po zakończenie transakcji. Jednak nasze wsparcie nie kończy się w momencie przekazania kluczy, bowiem w razie potrzeby, pozostajemy do Twojej dyspozycji także po sfinalizowaniu zakupu. Oferujemy też kompleksowe usługi w zakresie wynajmu nabytych nieruchomości.


Skontaktuj się z nami już dziś, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące zakupu oraz późniejszego zarządzania nieruchomością w Hiszpanii.

Zapisz się do newslettera,

aby nie przegapić nowych ofert sprzedaży lub wynajmu mieszkań w Hiszpanii.

Interesuje mnie
nieruchomości w Hiszpanii.