Partnerzy

HOME & MORE

Wiemy, że w zakupie nieruchomości nie chodzi tylko o metraż czy lokalizację, ale też o tworzeniu domu, który będzie odzwierciedleniem Twojego stylu i życiowych potrzeb. Dlatego z dumą chwalimy się naszą współpracą z firmą Home & More oferującą szeroki wybór pakietów wyposażenia, które możesz dostosować do własnych preferencji. Pakiety od Home & More zawierają m.in. meble, oświetlenie, artykuły gospodarstwa domowego, dekoracje, tekstylia i wiele innych elementów, dzięki którym można stworzyć idealne wnętrze.

HOME & MORE

Chcesz kupić nieruchomość w Hiszpanii?


Nasz doświadczony zespół sprawi, że cały proces zakupu przebiegnie sprawnie i bez stresu. Jesteśmy z Tobą na każdym kroku, od wyboru nieruchomości aż po zakończenie transakcji. Jednak nasze wsparcie nie kończy się w momencie przekazania kluczy, bowiem w razie potrzeby, pozostajemy do Twojej dyspozycji także po sfinalizowaniu zakupu. Oferujemy też kompleksowe usługi w zakresie wynajmu nabytych nieruchomości.


Skontaktuj się z nami już dziś, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące zakupu oraz późniejszego zarządzania nieruchomością w Hiszpanii.

Zapisz się do newslettera,

aby nie przegapić nowych ofert sprzedaży lub wynajmu mieszkań w Hiszpanii.

Interesuje mnie
nieruchomości w Hiszpanii.